26 Ekim 2014 Pazar

2013’ün En İyi Filmleri

23 Mart 2013, 18:00

 Film sektörü özellikle 2012 ve 2013 yılları arasında büyük bir gelişme gösterdi. Daha 2013 yılının ilk çeyreğini tamamlamadan birçok kaliteli film vizyona girdi. Aksiyon türünden dram türüne kadar Türkiye yapımı veya diğer yapımlı filmler vizyona girdiği tarihten itibaren büyük beğeni topladı. Gelin bu filmleri biraz inceleyelim. 

Türk filmlerinin komedilerinden ilki olarak karşımıza Romantik Komedi 2 çıkıyor.İsminden de anlaşılacağı gibi romantizm ve komedinin bir araya geldiği güzel bir yapım. Türk sinemasında önemli yere sahip isimlerin başrollerini oynadığı film 2013 yılına büyük bir beğeni ile düştü. Bu filmi filmdiyari.net kalitesi ile izleyebilir, sorunsuz olarak film izleyebilirsiniz. Ayrıca 2012 yılından hala popülaritesi devam eden Cem Yılmaz Fundamentals ve Celal ile Ceren de büyük beğeni aldı. Dram türünde ise geçtiğimiz günlerde vizyona giren Kelebeğin Rüyası filmi, birçok otorite tarafından çok beğenildi. Yakın tarihimizden konusunu alan film, kömür ocaklarında çalışan iki şairin hayatını konu olarak alıyor. 
Yabancı filmlere baktığımızda 2013 ABD yapımı Officer Down ile karşılaşıyoruz. Suç türünde bir film olan Officer Down filmini Türkçe dublaj izlemek için filmdiyari.net adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. HD kalitede Officer Down filmini izleyebilirsiniz. Bu filmler haricinde yüzlerce yeni filmler izleme imkanı sunan filmdiyari.net ile 2013’ün en çok izlenen filmlerini bir arada bulabilir, istediğiniz zaman ücretsiz olarak filmleri izleyebilirsiniz.

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV