26 Ekim 2014 Pazar

MHP'li Sözlü, Kürkçüler'de destek istedi

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kürkçüler mahallesinde vatandaşla bir araya gelip, destek istedi.

20 Kasım 2013 Çarşamba 17:49
MHP'li Sözlü, Kürkçüler'de destek istedi

 DHA - MHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü merkez Sarıçam ilçesine bağlı Kürkçüler mahallesinde vatandaşla bir araya gelip, destek istedi.

MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca ve yönetim kurulu üyeleriyle vatandaşların huzuruna çıkan Hüseyin Sözlü, "Yıllardır Adanalı hemşehrilerimizi iktidar nimetlerinden faydalanma şeklinde aldatanlar yarın yine kapınıza gelecekler. İnanıyorum ki Adanalı hemşehrilerimiz, bunlara dur diyecektir. Hükümet terör örgütüne yapamadığını valisiyle, kaymakamıyla, müdürüyle bizlere yapmaya çalışıyor. Ancak bunlara en güzel cevabı demokratik ortam içersinde oylarınızla sizler vereceksiniz" dedi.

"Adana'da belediyecilikten bahsedenler önce Ceyhan'a gelip yanımızda çıraklık yapsın" diyen Sözlü, şunları söyledi:

"Bu kardeşiniz Ceyhan'da tüm imkansızlık ve engellemelere rağmen 15 yıldır başarılı bir biçimde belediye başkanlığı yapıyor. Hiç bir mazeretin arkasına sığınmadan çalışarak, kaynak ürettik ve o kaynakları da ilçemize kullandık. Bugün Ceyhan'da gelinen nokta örnek bir belediyeciliktir. İnşallah sizlerin desteği ile 30 Mart'ta bir bütün şehir olan Adana'yı, hak ettiği noktaya taşımaya kararlıyız."

    Yorumlar

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV